Intercept Profile (8.x-1.0-alpha1) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Body
af: Teks

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Email address
af: E-posadres

en: On
af: Op

en: Picture
af: Prentjie

en: Header
af: Hoof

en: Promoted to front page
af: Bevorder tot die voorblad
