Intercept Profile (8.x-1.0-alpha1) - en to be translation catalogue (24 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Body
be: Тэкст

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Email address
be: Email адрас

en: On
be: На

en: Summary
be: Падсумаванне

en: Picture
be: Выява (аватар).

en: Header
be: Загаловак

en: Promoted to front page
be: Прасунутае на галоўную старонку

en: Administrator
be: Адміністратар

en: Main navigation
be: Галоўная навігацыя

en: Your virtual face or picture.
be: Ваш віртуальны твар ці здымак

en: Basic page
be: Асноўная старонка

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
be: Выкарыстоўвайце <em>асноўныя старонкі</em> для вашага статычнага змесціва, такога як старонка "Пра нас"

en: Wide
be: Шырокі

en: User account menu
be: Меню рахункаў карыстальнікаў

en: Basic block
be: Звычайны блок

en: A basic block contains a title and a body.
be: Звычайны блок мае загаловак і тэкст

en: Restricted HTML
be: Абмежаваная HTML

en: Max 1300x1300
be: Максімум 1300x1300

en: Max 2600x2600
be: Максімум 2600x2600

en: Max 325x325
be: Максімум 325x325

en: Max 650x650
be: Максімум 650x650

en: Narrow
be: Вузкі
