Intercept Profile (8.x-1.0-alpha11) - en to se translation catalogue (10 entries)

en: Home
se: Álgosiidu

en: Body
se: Gorut

en: Username
se: Geavahannamma

en: Email address
se: Epoasta čujuhus

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: Picture
se: Govva

en: Page
se: Siidu

en: Phone number
se: Telefuvdnanummir

en: Sort by
se: Sirre
