Intercept Profile (8.x-1.0-alpha11) - en to sq translation catalogue (13 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Body
sq: Trupi

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: Closed
sq: I mbyllur

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Reset
sq: Rifillo

en: Picture
sq: Fotografia

en: Page
sq: Faqe

en: Header
sq: Titulli

en: Custom
sq: E personalizuar

en: Promoted to front page
sq: Vendosur tek faqja qendrore

en: User login
sq: Identifikimi i përdoruesit
