Intercept Profile (8.x-1.0-alpha12) - en to am translation catalogue (12 entries)

en: Home
am: ቤት

en: Body
am: አካል

en: Username
am: የተጠቃሚ ስም

en: Email address
am: የኢሜል አድራሻ

en: Closed
am: የተዘጋ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Page
am: ገጽ

en: Header
am: ራስጌ

en: Promoted to front page
am: ወደ ፊተኛው ገጽ የተሸጋገረ

en: User login
am: የተጠቃሚ መግቢያ

en: Sort by
am: ደርድር
