Intercept Profile (8.x-1.0-alpha12) - en to et translation catalogue (49 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Body
et: Sisu

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Email address
et: E-posti aadress

en: Closed
et: Suletud

en: On
et: Sees

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Reset
et: Tühista

en: Summary
et: Kokkuvõte

en: Event
et: Sündmus

en: Picture
et: Pilt

en: Page
et: Lehekülg

en: Off
et: Väljas

en: Header
et: Päis

en: Promoted to front page
et: Ülendatud esilehele

en: Gallery
et: Galerii

en: Phone
et: Telefon

en: Address
et: Aadress

en: Desc
et: Kahanev

en: User login
et: Sisenemine

en: Phone number
et: Telefoni number

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Token
et: Tekstiasendaja

en: ‹ Previous
et: ‹ Eelmine

en: Next ›
et: Järgmine ›

en: Apply
et: Rakenda

en: Administrator
et: Haldur

en: Offset
et: Nihe

en: Zipcode
et: Postiindeks

en: Frontpage
et: Avaleht

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: Your virtual face or picture.
et: Sinu virtuaalne nägu või pilt.

en: Basic page
et: Lihtlehekülg

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
et: <em>Lihtlehti</em> võib kasutada muutumatu sisu jaoks, nagu näiteks leht 'Meist lähemalt'.

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine

en: Wide
et: Lai

en: Full HTML
et: Täielik HTML

en: Basic block
et: Lihtne plokk

en: A basic block contains a title and a body.
et: Lihtne plokk sisaldab pealkirja ning tekstiosa.

en: Basic HTML
et: Lihtne HTML

en: Restricted HTML
et: Piiratud HTML

en: All content promoted to the front page.
et: Kogu avalehele määratud sisu.

en: Narrow
et: Kitsas

en: Welcome to [site:name]
et: Tere tulemast lehele [site:name]
