Intercept Profile (8.x-1.0-alpha13) - en to af translation catalogue (11 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Closed
af: Gesluit

en: On
af: Op

en: Reset
af: Herstel

en: Page
af: Bladsy

en: Header
af: Hoof

en: Promoted to front page
af: Bevorder tot die voorblad

en: User login
af: Aanmelding

en: Apply
af: Pas toe

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
