Intercept Profile (8.x-1.0-alpha13) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Home
ps: کور

en: Summary
ps: لنډیز

en: Page
ps: پاڼه

en: Header
ps: سرۍ

en: User login
ps: غړي کارن نوم

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Apply
ps: تطبيقول

en: - All -
ps: - ټول -
