Intercept Profile (8.x-1.0-alpha17) - en to bg translation catalogue (21 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Body
bg: Съдържание

en: Username
bg: Потребителско име

en: Email address
bg: Имейл адрес

en: Closed
bg: Закрито

en: On
bg: Включи

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Center
bg: Център

en: Summary
bg: Обзор

en: Picture
bg: Изображение

en: Page
bg: Страница

en: Off
bg: Изключи

en: Header
bg: Заглавна зона

en: Promoted to front page
bg: Публикувано на първа страница

en: Phone
bg: Телефон

en: Address
bg: Адрес

en: User login
bg: Потребителски вход

en: Right
bg: Дясно

en: Apply
bg: Търси
