Intercept Profile (8.x-1.0-alpha17) - en to si translation catalogue (7 entries)

en: Home
si: නිවස

en: Body
si: බඳ

en: Username
si: පරිශීලක නාමය

en: Email address
si: විද්‍යුත් තැපැල් ලිපිනය

en: Closed
si: වසාඇත

en: Picture
si: පින්තූරය

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
