Intercept Profile (8.x-1.0-alpha17) - en to sr translation catalogue (23 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Body
sr: Главни текст

en: Username
sr: Корисничко име

en: Email address
sr: Адреса е-поште

en: Promoted to front page
sr: Постави на насловну страну

en: User login
sr: Пријављивање корисника

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Administrator
sr: Администратор

en: Frontpage
sr: Насловна страна

en: Your virtual face or picture.
sr: Ваше витуелно лице или фотографија.

en: Basic page
sr: Основна страна

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
sr: Користи <em>основне странице</em> за статичне садржаје, као што је страница 'О нама'.

en: Wide
sr: Широко

en: Full HTML
sr: Комплетан HTML

en: Basic block
sr: Основни блок

en: Basic HTML
sr: Основни HTML

en: Restricted HTML
sr: Ограничени ХТМЛ

en: Max 1300x1300
sr: Максимално 1300x1300

en: Max 2600x2600
sr: Максимално 2600x2600

en: Max 325x325
sr: Максимално 325x325

en: Max 650x650
sr: Максимално 650x650

en: Narrow
sr: Уско

en: Welcome to [site:name]
sr: Добро дошли на [site:name]
