Intercept Profile (8.x-1.0-alpha18) - en to ht translation catalogue (24 entries)

en: Body
ht: Kò

en: Username
ht: Non itilizatè

en: Email address
ht: Adrès imel

en: On
ht: Ouvè

en: Picture
ht: Foto

en: Page
ht: Paj

en: Off
ht: Fèmen

en: Promoted to front page
ht: Fè pwomosyon sou paj akèy la

en: Desc
ht: Des

en: ‹ Previous
ht: ‹ Presedan

en: Next ›
ht: Swivan ›

en: Apply
ht: Aplike

en: Administrator
ht: Administratè

en: Items per page
ht: Eleman pou chak paj

en: - All -
ht: - Tout -

en: Your virtual face or picture.
ht: Yon vizaj vityel oubyen foto

en: Basic page
ht: Paj bazik

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
ht: Itileze <em>paj yo</em> pou kontni ki pap chanje, tankou yon paj 'Konsènan'.

en: Asc
ht: Mont

en: Full HTML
ht: HTML konplè

en: Basic block
ht: Blòk bazik

en: A basic block contains a title and a body.
ht: Yon blòk bazik ki genyen yon tit ak yon kò.

en: Basic HTML
ht: HTML bazik

en: Restricted HTML
ht: HTML limite
