Intercept Profile (8.x-1.0-alpha3) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Home
is: Heim

en: Body
is: Skrokkur

en: Username
is: Brúkaranavn

en: Email address
is: Teldupostbústaður

en: Reset
is: Tómstilla

en: Picture
is: Mynd

en: Page
is: Síða

en: Header
is: Síðuhøvd

en: Promoted to front page
is: Víst á forsíðuni
