Intercept Profile (8.x-1.0-alpha3) - en to ku translation catalogue (13 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: Email address
ku: ئیمێل

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Summary
ku: کورتە

en: Picture
ku: وێنە

en: Page
ku: پەڕە

en: Header
ku: بەشی سەرەوە

en: Promoted to front page
ku: لە پەڕەی سەرەتادا بڵاوکراوەتەوە

en: Frontpage
ku: لاپەڕەی سەرەتا

en: Basic page
ku: پەڕەی سەرەتایی

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
ku: جۆری <em>پەڕە سەرەتاییەکان</em> بەکاربهێنە بۆ ناوەڕۆکی نەگۆڕاوی وەک پەڕەی "دەربارەی ماڵپەڕ".
