Intercept Profile (8.x-1.0-alpha5) - en to gl translation catalogue (40 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Body
gl: Corpo

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Email address
gl: Enderezo de correo electrónico

en: On
gl: Activo

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Summary
gl: Resumo

en: Event
gl: Evento

en: Picture
gl: Imaxe

en: Page
gl: Páxina

en: Off
gl: Desactivado

en: Header
gl: Encabezado

en: Promoted to front page
gl: Promocionado á páxina principal

en: Gallery
gl: Galería

en: Phone
gl: Teléfono

en: Address
gl: Enderezo

en: User login
gl: Iniciar sesión

en: Phone number
gl: Número de teléfono

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Token
gl: Símbolos

en: ‹ Previous
gl: ‹ Anterior

en: Next ›
gl: Seguinte ›

en: Apply
gl: Aplicar

en: Administrator
gl: Administrador

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Paragraph
gl: Parágrafo

en: Frontpage
gl: Páxina principal

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: « First
gl: « Primeira

en: Last »
gl: Última »

en: Basic page
gl: Páxina básica

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
gl: Use as <em>páxinas básicas</em> para o seu contido estático, como a páxina "Quen somos".

en: Wide
gl: Ancho

en: Full HTML
gl: HTML completo

en: Basic HTML
gl: HTML básico

en: Narrow
gl: Estreito

en: Welcome to [site:name]
gl: Benvido a [site:name]
