Intercept Profile (8.x-1.0-alpha5) - en to mr translation catalogue (19 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Body
mr: मुख्य

en: Username
mr: सदस्यनाम

en: Email address
mr: ईमेल पत्ता

en: On
mr: वर

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Summary
mr: संक्षेप

en: Event
mr: कार्यक्रम

en: Picture
mr: चित्र

en: Page
mr: पान

en: Off
mr: बंद

en: Phone
mr: दूरध्वनी

en: Address
mr: पत्ता

en: User login
mr: सदस्य आगमन

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा

en: Basic page
mr: साधे पान

en: Welcome to [site:name]
mr: [site:name] मध्ये आपले स्वागत
