Intercept Profile (8.x-1.0-alpha5) - en to sl translation catalogue (13 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Body
sl: Vsebina

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Email address
sl: E-naslov

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Summary
sl: Povzetek

en: Picture
sl: Slika

en: Page
sl: Stran

en: Header
sl: Glava

en: Promoted to front page
sl: Prikaži na prvi strani

en: User login
sl: Prijava
