Intercept Profile (8.x-1.0-alpha7) - en to ne translation catalogue (21 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Email address
ne: ई-मेल ठेगाना

en: On
ne: माथि

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Picture
ne: तस्विर

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Header
ne: हेडर

en: User login
ne: प्रयोगकर्ताको प्रवेश

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: ‹ Previous
ne: अघिल्लो

en: Next ›
ne: अर्को

en: Administrator
ne: मुख्य प्रबन्धक

en: « First
ne: « पहिलो

en: Basic page
ne: मूल पृष्ठ

en: Wide
ne: चौडा

en: Narrow
ne: साघुरो

en: Welcome to [site:name]
ne: [site:name]मा स्वागत छ
