Intercept Profile (8.x-1.0-alpha8) - en to eu translation catalogue (37 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Body
eu: Gorputza

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Email address
eu: Posta elektronikoa

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Reset
eu: Garbitu

en: Summary
eu: Laburpena

en: Event
eu: Gertaera

en: Picture
eu: Irudia

en: Page
eu: Orria

en: Header
eu: Goiburua

en: Promoted to front page
eu: Atariko orria sustatua

en: Address
eu: Helbidea

en: Desc
eu: Beheraka

en: User login
eu: Saioaren hasiera

en: ‹ Previous
eu: ‹ Aurrekoak

en: Next ›
eu: Hurrengoak ›

en: Apply
eu: Ezarri

en: Administrator
eu: Kudeatzailea

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Scan
eu: Eskaneatu

en: Frontpage
eu: Azaleko orria

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: « First
eu: « Lehenengoa

en: Last »
eu: Azkena »

en: Your virtual face or picture.
eu: Zure aurpegi birtuala edo argazkia

en: Basic page
eu: Oinarrizko orria

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
eu: <em>Oinarrizko orriak</em> eduki estatikoak sortzeko erabili. Adibidez 'Guri buruz' orrialdea.

en: Asc
eu: Goraka

en: Wide
eu: Zabal

en: Full HTML
eu: HTML Guztia

en: Basic HTML
eu: HTML Basikoa

en: Restricted HTML
eu: HTML Mugatua

en: Narrow
eu: Estu

en: Welcome to [site:name]
eu: Ongi etorria [site:name] gunera
