Intercept Profile (8.x-1.0-alpha8) - en to mn translation catalogue (11 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: Email address
mn: Электрон шуудангийн хаяг

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Picture
mn: Зураг

en: Page
mn: Хуудас

en: Header
mn: Толгой хэсэг

en: User login
mn: Хэрэглэгч нэвтрэх
