Intercept Profile (8.x-1.0-alpha9) - en to br translation catalogue (10 entries)

en: Home
br: Degemer

en: Body
br: Korf

en: Username
br: Anv implijer

en: Email address
br: Chomlec'h postel

en: Yes
br: Ya

en: No
br: Nann

en: Picture
br: Skeudenn

en: Page
br: Pajenn

en: Administrator
br: Melestrer

en: Welcome to [site:name]
br: Degemer mat war [site:name]
