Intercept Profile (8.x-1.0-alpha9) - en to sk translation catalogue (41 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Body
sk: Text

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Email address
sk: E-mailová adresa

en: On
sk: Zapnúť

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Summary
sk: Zhrnutie

en: Event
sk: Podujatie

en: Picture
sk: Obrázok

en: Page
sk: Strana

en: Off
sk: Vypnúť

en: Header
sk: Hlavička

en: Custom
sk: Vlastná

en: Promoted to front page
sk: Zobrazené na titulnej strane

en: Gallery
sk: Galéria

en: Phone
sk: Telefón

en: Address
sk: Adresa

en: Desc
sk: Zostupne

en: User login
sk: Prihlásenie

en: Phone number
sk: Telefónne číslo

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: ‹ Previous
sk: ‹ Predchádzajúci

en: Next ›
sk: Ďalej

en: Apply
sk: Použiť

en: Administrator
sk: Administrátor

en: Offset
sk: Ofset

en: Paragraph
sk: Paragraf

en: Scan
sk: Skenovať

en: Frontpage
sk: Titulná strana

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: Basic page
sk: Základná stránka

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
sk: Použite <em>základné stránky</em> pre statický obsah, ako napr. stránka 'O nás'.

en: Asc
sk: Vzostupne

en: Wide
sk: Široký

en: Basic HTML
sk: Základné HTML

en: Narrow
sk: Úzky

en: Welcome to [site:name]
sk: Vitajte na [site:name]
