Intercept Profile (8.x-1.0-beta1) - en to bo translation catalogue (33 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Slideshow
bo: བརྙན་སྟོན

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: Email address
bo: གློག་ཡིག་གི་ཁ་བྱང

en: Closed
bo: ཁ་བརྒྱབ་ཟིན

en: On
bo: ཁ་ཕྱེ

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Center
bo: དཀྱིལ

en: Summary
bo: མདོར་བསྡུས

en: Picture
bo: པར

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Off
bo: ཁ་རྒྱག

en: Header
bo: འགོ་བརྗོད

en: Promoted to front page
bo: མདུན་ངོས་སུ་འོས་སྦྱོར་བྱས་པ

en: Address
bo: ས་གནས

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: User login
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་ནང་འཇུག

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Token
bo: མཚོན་གྲངས

en: Alignment
bo: སྙོམས་སྒྲིག

en: Left
bo: གཡོན

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: Frontpage
bo: མདུན་ངོས

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Basic page
bo: དྲ་ངོས་དཀྱུས་མ

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
bo: ཁྱེད་ཀྱི་རྒྱུན་ལྡན་གྱི་དྲ་ཚིགས་ལ་<em>དྲ་ངོས་དཀྱུས་མ་</em>སྤྱོད་ཆོག དཔེར་ན་་ང་ཚོའི་སྐོར་ཞེས་པའི་དྲ་ངོས་ལྟ་བུ།

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན
