Intercept Profile (8.x-1.0-beta1) - en to my translation catalogue (18 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Username
my: အမည်

en: Email address
my: အီးမေး(လ်) လိပ်စာ

en: Closed
my: ပိတ်ပါ

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Center
my: ဗဟို

en: Summary
my: အကျဉ်းချုပ်

en: Picture
my: ရုပ်ပုံ

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Header
my: ခေါင်းပိုင်း

en: Address
my: လိပ်စာ

en: User login
my: ၀င်ရန်

en: Left
my: ဘယ်

en: Right
my: ညာ

en: - All -
my: - အားလုံး -
