Intercept Profile (8.x-1.0-beta10) - en to ar translation catalogue (37 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Slideshow
ar: عرض الشرائح

en: Body
ar: المتن

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Email address
ar: عنوان البريد الإلكتروني

en: Closed
ar: مغلق

en: On
ar: في

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Center
ar: المركز

en: Summary
ar: الملخص

en: Event
ar: الحدث

en: Picture
ar: الصورة

en: Page
ar: الصفحة

en: Off
ar: إيقاف

en: Header
ar: الترويسة

en: Promoted to front page
ar: مرقّى إلى الصفحة الرئيسية

en: Address
ar: العنوان

en: Desc
ar: تنازلي

en: User login
ar: دخول المستخدم

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Alignment
ar: المحاذاة

en: Left
ar: اليسار

en: Right
ar: اليمين

en: ‹ Previous
ar: ‹ السابق

en: Next ›
ar: التالي ›

en: Apply
ar: تطبيق

en: Copyright
ar: جميع الحقوق محفوظة

en: Administrator
ar: مدير

en: Offset
ar: الإزاحة

en: - All -
ar: - الكل -

en: Basic page
ar: الصفحة الأساسية

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
ar: استخدم <em>الصفحات الأساسية</em> للمحتوى الثابت، مثل صفحة 'عن الموقع'.

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي

en: Wide
ar: واسع
