Intercept Profile (8.x-1.0-beta10) - en to oc translation catalogue (33 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Slideshow
oc: Diaporama

en: Body
oc: Còs

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: Email address
oc: Adreça de corrièr electronic

en: Closed
oc: Tampat

en: On
oc: Activat

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Center
oc: Centre

en: Summary
oc: Resumit

en: Event
oc: Eveniment

en: Picture
oc: Imatge

en: Page
oc: Pagina

en: Off
oc: Desactivat

en: Header
oc: Entèsta

en: Promoted to front page
oc: Promolgut en pagina d'acuèlh

en: Address
oc: Adreça

en: User login
oc: Connexion utilizaire

en: Sort by
oc: Triar per

en: Token
oc: Geton (token)

en: Alignment
oc: Alinhament

en: Left
oc: Esquèrra

en: Right
oc: Dreita

en: Apply
oc: Aplicar

en: Offset
oc: Decalatge

en: Frontpage
oc: Pagina d'acuèlh

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: Basic page
oc: Pagina de basa

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
oc: Utilizatz <em>paginas basicas</em> per vòstre contengut estatic, coma una pagina 'Qual sèm'.

en: Master
oc: Maître
