Intercept Profile (8.x-1.0-beta13) - en to kk translation catalogue (15 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Slideshow
kk: Слайд-шоу

en: Body
kk: Мазмұны

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Email address
kk: Email адресі

en: Closed
kk: Жабық

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Reset
kk: Ысыру

en: Center
kk: Орта

en: Picture
kk: Сүрет

en: Page
kk: Бет

en: Header
kk: Үстіңгі деректеме

en: Promoted to front page
kk: Басты параққа шығарылған

en: User login
kk: Жүйеге кіру
