Intercept Profile (8.x-1.0-beta15) - en to nn translation catalogue (16 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Closed
nn: Stengt

en: On
nn: På

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Summary
nn: Samandrag

en: Event
nn: Hending

en: Page
nn: Nettside

en: Off
nn: Av

en: Header
nn: Topptekst

en: Promoted to front page
nn: Flytta fram til framsida

en: User login
nn: Brukarinnlogging

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Apply
nn: Bruk

en: - All -
nn: - Alle -

en: Basic page
nn: Grunnleggjande side

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
nn: Bruk <em>grunnleggjande side<em> for statisk innhald, slik som «Om oss» sida.
