Intercept Profile (8.x-1.0-beta17) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Page
mn: Хуудас

en: Plain text
mn: Энгийн текст

en: Left
mn: Зүүн

en: Right
mn: Баруун
