Intercept Profile (8.x-1.0-beta23) - en to ast translation catalogue (17 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Body
ast: Cuerpu

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: Email address
ast: Señes de corréu electrónicu

en: Closed
ast: Zarráu

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Reset
ast: Reafitar

en: Center
ast: Centru

en: Summary
ast: Resume

en: Picture
ast: Imaxe

en: Page
ast: Páxina

en: Header
ast: Encabezáu

en: Plain text
ast: Testu planu

en: Left
ast: Izquierda

en: Right
ast: Derecha

en: Basic page
ast: Páxina básica
