Intercept Profile (8.x-1.0-beta23) - en to bn translation catalogue (10 entries)

en: Home
bn: নীড়পাতা

en: Slideshow
bn: স্লাইডশো

en: Body
bn: কাঠামো

en: Username
bn: ব্যবহারকারীর নাম

en: Email address
bn: ইমেইল ঠিকানা

en: Closed
bn: বন্ধ

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: Summary
bn: সারসংক্ষেপ

en: Picture
bn: ছবি
