Intercept Profile (8.x-1.0-beta23) - en to pa translation catalogue (10 entries)

en: Home
pa: ਮੁੱਖ

en: Body
pa: ਮੁੱਖ ਭਾਗ

en: Username
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਨਾਂ

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: No
pa: ਨਹੀਂ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Picture
pa: ਤਸਵੀਰ

en: Page
pa: ਸਫਾ

en: Header
pa: ਹੈੱਡਰ

en: Promoted to front page
pa: ਮੁੱਖ ਪੇਜ਼ ਉੱਤੇ ਲਾਓ
