Intercept Profile (8.x-1.0-beta3) - en to ca translation catalogue (57 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Slideshow
ca: Presentació

en: Body
ca: Cos

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Email address
ca: Adreça de correu electrònic

en: Closed
ca: Tancat

en: On
ca: Actiu

en: Yes
ca: Sí

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Center
ca: Centre

en: Summary
ca: Resum

en: Event
ca: Esdeveniment

en: Picture
ca: Imatge

en: Page
ca: Pàgina

en: Off
ca: Inactiu

en: Header
ca: Capçalera

en: Promoted to front page
ca: Promogut a la portada

en: Gallery
ca: Galeria

en: Phone
ca: Telèfon

en: Address
ca: Adreça

en: User login
ca: Inici de sessió d'usuari

en: Phone number
ca: Telèfon

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Alignment
ca: Alineació

en: Left
ca: Esquerra

en: Right
ca: Dreta

en: ‹ Previous
ca: ‹ Anterior

en: Next ›
ca: Següent ›

en: Apply
ca: Aplica

en: Copyright
ca: Drets de còpia

en: Administrator
ca: Administrador

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Scan
ca: Escaneja

en: Frontpage
ca: Portada

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: « First
ca: « Primer

en: Last »
ca: Últim »

en: Your virtual face or picture.
ca: La vostra imatge virtual o fotografia.

en: Basic page
ca: Pàgina bàsica

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
ca: Utilitzeu les <em>pàgines bàsiques</em> per al vostre contingut estàtic, com una pàgina de 'Qui som'.

en: Equipment
ca: Equipament

en: Master
ca: Mestre

en: Event Types
ca: Tipus d'esdeveniments

en: Wide
ca: Ample

en: Full HTML
ca: HTML complet

en: Basic block
ca: Bloc bàsic

en: A basic block contains a title and a body.
ca: Un bloc bàsic conté un títol i un cos.

en: Basic HTML
ca: HTML bàsic

en: Restricted HTML
ca: HTML restringit

en: All content promoted to the front page.
ca: Tot el contingut promocionat a la portada.

en: Max 1300x1300
ca: Màx. 1300x1300

en: Max 2600x2600
ca: Màx. 2600x2600

en: Max 325x325
ca: Màx. 325x325

en: Max 650x650
ca: Màx. 650x650

en: Narrow
ca: Estret

en: Welcome to [site:name]
ca: Benvingut/da a [site:name]
