Intercept Profile (8.x-1.0-beta4) - en to bs translation catalogue (19 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Body
bs: Tijelo

en: Username
bs: Korisničko ime

en: Closed
bs: Zatvoreno

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Event
bs: Događaj

en: Picture
bs: Slika

en: Page
bs: Strana

en: Promoted to front page
bs: Promoviran na početnu stranicu

en: Address
bs: Adresa

en: User login
bs: Prijava korisnika

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Apply
bs: Primjeni

en: Full HTML
bs: Kompletan HTML

en: Basic block
bs: Osnovni blok

en: A basic block contains a title and a body.
bs: Osnovni blok sadrži naslov i tijelo.

en: Basic HTML
bs: Osnovni HTML

en: Restricted HTML
bs: Ograničen HTML
