Intercept Profile (8.x-1.0-beta4) - en to el translation catalogue (53 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: Email address
el: Διεύθυνση e-mail

en: Closed
el: Έχει κλείσει

en: On
el: Ανοικτό

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Center
el: Κέντρο

en: Summary
el: Περίληψη

en: Event
el: Συμβάν

en: Picture
el: Εικόνα

en: Page
el: Σελίδα

en: Off
el: Κλειστό

en: Header
el: Κεφαλίδα

en: Promoted to front page
el: Προβιβασμένο στην πρώτη σελίδα

en: Gallery
el: Γκαλερί

en: Phone
el: Τηλέφωνο

en: Address
el: Διεύθυνση

en: Desc
el: Φθί

en: User login
el: Είσοδος

en: Phone number
el: Αριθμός τηλεφώνου

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Token
el: Σύμβολο (token) αντικατάστασης

en: Alignment
el: Στοίχιση

en: Left
el: Αριστερά

en: Right
el: Δεξιά

en: ‹ Previous
el: ‹ Προηγούμενο

en: Next ›
el: Επόμενο ›

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Administrator
el: Διαχειριστής

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Frontpage
el: Αρχική σελίδα

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Your virtual face or picture.
el: Το εικονικό σας πρόσωπο ή εικόνα.

en: Basic page
el: Βασική σελίδα

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
el: Χρησιμοποιήστε τις <em>βασικές σελίδες</em> για το στατικό σας περιεχόμενο, όπως μια σελίδα 'Σχετικά'.

en: Asc
el: Αύξ

en: Wide
el: Πλατύ

en: Full HTML
el: Πλήρης HTML

en: Basic block
el: Βασικό μπλοκ

en: A basic block contains a title and a body.
el: Ένα βασικό μπλοκ περιέχει έναν τίτλο και ένα κυρίως κείμενο.

en: Basic HTML
el: Βασική HTML

en: Restricted HTML
el: HTML με περιορισμούς

en: All content promoted to the front page.
el: Όλο το περιεχόμενο που είναι προωθημένο στην αρχική σελίδα.

en: Max 1300x1300
el: Μέγιστη διάσταση 1300x1300

en: Max 2600x2600
el: Μέγιστη διάσταση 2600x2600

en: Max 325x325
el: Μέγιστη διάσταση 325x325

en: Max 650x650
el: Μέγιστη διάσταση 650x650

en: Narrow
el: Στενό

en: Welcome to [site:name]
el: Καλώς ορίσατε στο [site:name]
