Intercept Profile (8.x-1.0-beta4) - en to eo translation catalogue (20 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Slideshow
eo: Bildoserio

en: Body
eo: Korpo

en: Username
eo: Uzantnomo

en: Closed
eo: Fermita

en: On
eo: Ŝaltita

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Reset
eo: Restarigu

en: Picture
eo: Bildo

en: Page
eo: Paĝo

en: Off
eo: Malŝaltita

en: Header
eo: Kaplinio

en: Promoted to front page
eo: Montrata en la ĉefpaĝo

en: Desc
eo: malkreske

en: User login
eo: Uzanta ensaluto

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Apply
eo: Apliku

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Asc
eo: kreske
