Intercept Profile (8.x-1.0-beta7) - en to ka translation catalogue (19 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Slideshow
ka: სლაიდი

en: Body
ka: ტანი

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: Email address
ka: ელ.ფოსტის მისამართი

en: Closed
ka: დახურულია

en: On
ka: ჩართვა

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Picture
ka: სურათი

en: Page
ka: გვერდი

en: Off
ka: გამორთვა

en: Desc
ka: აღწერა

en: User login
ka: მომხმარებლის ავტორიზაცია

en: Left
ka: მარცხნივ

en: Right
ka: მარჯვნივ

en: ‹ Previous
ka: ‹ წინა

en: Next ›
ka: შემდეგი ›

en: - All -
ka: - ყველა -
