Intercept Profile (8.x-1.0-beta7) - en to os translation catalogue (10 entries)

en: Home
os: Cæйраг

en: Body
os: Мидис

en: Username
os: Архайæджы ном

en: Email address
os: Email адрес

en: Closed
os: Æхгæд

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Reset
os: Раздæрау

en: Center
os: Центр

en: Summary
os: Иумиагæй
