Intercept Profile (8.x-1.0-beta3) - en to gu translation catalogue (16 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Slideshow
gu: સ્લાઇડ શો

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: Username
gu: ઉપભોક્તા

en: Email address
gu: ઈ-મેઈલ સરનામુ

en: Closed
gu: બંધ

en: On
gu: ચાલુ

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Center
gu: કેન્દ્ર

en: Picture
gu: ચિત્ર

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Left
gu: ડાબે

en: Right
gu: જમણે

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: Administrator
gu: સંચાલક
