Interval Field (8.x-1.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Save settings
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས

en: Add another item
bo: ནང་ཚན་གཞན་ཞིག་ཁ་སྣོན་བྱེད་པ

en: Save field settings
bo: གནས་ཁོངས་སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས་བྱེད

en: Data
bo: གཞི་གྲངས
