Interval Field (8.x-1.0-alpha1) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Date
da: Dato

en: Save
da: Gem

en: Plain
da: Enkel

en: Save settings
da: Gem indstillinger

en: Period
da: Periode

en: Add another item
da: Tilføj endnu et element

en: Save field settings
da: Gem feltindstillinger

en: Raw value
da: Rå værdi

en: Field types
da: Felttyper

en: Saved %name configuration
da: Konfiguration %name gemt
