Interval Field (8.x-1.0-alpha1) - en to es translation catalogue (13 entries)

en: Date
es: Fecha

en: Save
es: Guardar

en: Plain
es: Plano

en: Save settings
es: Guardar configuración

en: Period
es: Período

en: Interval
es: Intervalo

en: Add another item
es: Añadir otro elemento

en: Save field settings
es: Guardar opciones de campo

en: Raw value
es: valor sin filtrar

en: Data
es: Datos

en: You must enter a numeric value.
es: Debe especificar un valor numérico.

en: Field types
es: Tipos de campo

en: Saved %name configuration
es: Configuración %name guardada
