Interval Field (8.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Date
hu: Dátum

en: Save
hu: Mentés

en: Plain
hu: Egyszerű

en: Save settings
hu: Beállítások mentése

en: Period
hu: Pont

en: Interval
hu: Időköz

en: Add another item
hu: Újabb elem hozzáadása

en: Save field settings
hu: Mező beállításainak mentése

en: Raw value
hu: Nyers érték

en: Data
hu: Adat

en: Field types
hu: Mezőtípusok
