Interval Field (8.x-1.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Date
ja: 日付

en: Save
ja: 保存

en: Plain
ja: プレーン

en: Save settings
ja: 設定の保存

en: Period
ja: 期間

en: Interval
ja: 間隔

en: Add another item
ja: 別のアイテムを追加

en: Save field settings
ja: フィールド設定を保存

en: Data
ja: データ

en: Field types
ja: フィールドタイプ
