Interval Field (8.x-1.0-alpha1) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Save settings
km: រក្សា​ទុក​ការ​កំណត់

en: Add another item
km: បន្ថែម​ធាតុ​មួយ​ទៀត

en: Save field settings
km: រក្សា​ទុក​ការ​កំណត់​វាល
