Interval Field (8.x-1.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Date
sl: Datum

en: Save
sl: Shrani

en: Save settings
sl: Shrani nastavitve

en: Add another item
sl: Dodaj še eno...

en: Save field settings
sl: Shrani nastavitve polja
