Interval Field (8.x-1.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Date
vi: Ngày tháng

en: Save
vi: Lưu

en: Plain
vi: Đơn giản

en: Save settings
vi: Lưu các thiết lập

en: Period
vi: Dấu chấm

en: Add another item
vi: Thêm mục

en: Save field settings
vi: Lưu thiết lập trường

en: Data
vi: Dữ liệu
