Interval Field (8.x-1.0-rc1) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Date
ar: التاريخ

en: Save
ar: حفظ

en: Plain
ar: عادي

en: Save settings
ar: حفظ الإعدادات

en: Add another item
ar: أضف عنصراً آخراً

en: Save field settings
ar: حفظ إعدادات الحقل

en: Data
ar: المعطيات

en: Save and continue
ar: حفظ ومتابعة
