Interval Field (8.x-1.0-rc1) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Date
bn: তারিখ

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Save settings
bn: সেটিংস সংরক্ষণ কর

en: Add another item
bn: অন্য আইটেম যুক্ত করুন

en: Save and continue
bn: সংরক্ষণ করে এগিয়ে যাও
