Interval Field (8.x-1.0-rc1) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Date
bs: Datum

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Save settings
bs: Sačuvaj postavke

en: Add another item
bs: Dodaj još jednu stavku

en: Save field settings
bs: Sačuvaj postavke polja

en: Save and continue
bs: Snimi i nastavi
